FK SLAVIA ORLOVÁ
FK Slavia Orlová - Dolní Datyně 4:2 (2:1)
vloženo: 30.04.2023

Tak konečně se povedlo našemu fotbalovému týmu doma vyhrát a připsat si tři body.    Už v 10 minutěTomáš Botur vybojoval míč dlouhým pasem poslal dopředu Jatangadzidise, která prostrčil  ve vápně míč Michalu Tomášovi  a vedli jsme 1:0 ! Bohužel ve 13 minutě si Botur nepohlídal křídelního hráče hostů a jeho prudký centr si nešťastně srazi  do sítě Niki Derik...  V 37. minutě Posadil Honza Nowinský míč na hlavu nášeho nejlepšího střelce Davida Jatagandzidise a vedli jsme 2:1.

Druhý poločas začal pro nás opět dobře. V 51 minutě si dlouhý aut prodloužil Jata vlastně sám sobě protože využil špatný odkop hostujicího obránce a hlavou vstřeli již svj 23 gol v sezoně. Bohužel vzápěti  hosté využili největší slabinu  slavistů, kterou je bránění rohových kopů a nikým nekrytý Kudláček upravil na 3:2. Naštěstí  v 70 minutě Marek Maleňák pěkným obstřelem z pravé strany uzavřel účet zápasu  na konečných na 4:2. 

Buček - Botur,Buchvaldek, Derik (75. Czaicki), Kondziolka, Nowinski ( 90.Pochopeň) Zach (75. Slowik), Maleňák, Michal (85. Motloch), Jatangadzidis (75. Dzida), Renta