FK SLAVIA ORLOVÁ
FC Heřmanice Slezská – FK Slavia Orlová 1:0 (1:0)
vloženo: 05.06.2023

Jediná šance Heřmanic znamenala porážku. Podcenila Slavia Orlová soupeře?

Před týdnem smetli doma Kobeřice (4:1), ale zápas 27. kola krajského přeboru fotbalistům Slavie Orlová vůbec nevyšel. Osmý tým tabulky v Ostravě podlehl v neděli třináctým Heřmanicím 0:1.

„Nezahráli jsme úplně dobře. Myslím si, že kluci podcenili soupeře. I když jsme měli více ze hry i více šancí, bohužel jsme je neproměnili,“ neskrýval trenér Slavie Roman Divina zklamání z těsné porážky.

Jedinou branku utkání jeho tým tým inkasoval těsně před přestávkou, jejím autorem byl ve 44. minutě. Daniel Řapek. „Měli jsme 95 procent v držení míče, oni měli jedinou střelu a byl z toho gól. Nehráli jsme to, co jsme měli,“ konstatoval kouč Orlové.

Do konce krajského přeboru zbývají dvě kola, Slavia v sobotu 10. června hostí čtvrtý Háj ve Slezsku a o týden později sezonu zakončí na hřišti posledních Bolatic.

Branka: 44. Řapek. Rozhodčí: Slaný - Viščor, Sklář. ŽK: Skoupý, Šlesár, Řapek – Dzida, Renta. Diváci: 148.

Orlová: Buček – Slowik (72. Derik), Buchvaldek, Nowinski (80. Czaicki), Tomáš (39. Dzida), Jatagandzidis (72. Pochopeň), Maleňák, Kondziolka, Zach, Botur, Renta (80. Motloch). Trenér: Roman Divina.

zdroj: Karvinský a Havířovský Deník.cz

https://karvinsky.denik.cz/fotbal-kraj/fotbal-kraj-jedina-sance-hermanic-znamenala-porazku-podcenila-orlova-soupere-04.html