FK SLAVIA ORLOVÁ
TJ Unie Hlubina - Slavia Orlová 1:3
vloženo: 19.03.2022
Vítězství plné oslav !!!
 
TJ UNIE Hlubina - FK Slavia Orlová 1:3 (0:2)
Cesta do Ostravy nebyla pro kluky trenérů Diviny a Věčorka nijak veselá.. Ze stejným soupeřem před 4 měsíci utrpěli 4 gólový výprask, zranění Zach a Šipula. Derik, Kadlíček, Malík po nemoci a zraněních s tréninkovými výpadky,Hruška v práci, a… na sraz zaspal Mleziva !
Co jiného zbývalo než zařádit do sestavy mladou dravou krev z dorostu. Všechno špatné je na něco dobré- sdělil trenér Divina. Již v přípravě se kluci z dorostu jevili velice dobře, a tak jsem vůbec neváhal !
V zápase hraném na fantasticky připraveném přírodním trávníku, a poznamenaným silným větrem domácí plnili kolonku v držení míče… jenže v kolonce střelba a efektivita byli zase navrch orlovští. A tak již ve 14 minutě vypálil Jatagandzidis, brankář vyrazil jen k Dominiku Rentovi a ten z hranice 16 metrů vymetl šibenici. O tom, že to nebyl obyčejný gól, nás přesvědčili rodinní příznivci Dominika, kteří okamžitě zahájili oslavu 200. branky v kariéře našeho talentovaného šutéra. O tom, že na dvoustovce Domin nemíní zůstat nás přesvědčil o 10 minut později, kdy důrazným napadáním brankáře načal stovku druhou !
Druhých 45 minut se moc nelišilo od prvních, domácí byli více na míči a hosté zkušeně bránili přístup k Bučkovi. V 55. minutě po zaváhaní pravé strany slavistů domácí sice snížili, avšak o 6 minut nato, po sérií rohových kopu Slavie, David Jatagandzidis propálil vše a opětovně jsme vedli o 2 branky !
Závěrečný tlak domácích narážel na orlovskou zeď ve které čněl ne vzrůstem , ale výkonem Petr Buchvaldek. Borec, který v říjnu oslaví 50(!!!) let svým přístupem, životosprávou musí být příkladem nejen mlaďochům, ale i všem hráčům v mančaftu, nám opětovně předvedl, že sir Stanley Matthews se nerodí jen na ostrovech.
Ještě jednou trenér Divina- Chtěl bych poděkovat klukům nejen za bojovnost, ale hlavně za snahu hrát fotbal,a myslím si, že k tomu nám přispěl i fantastický stav hrací plochy !!
P.S. podotýkám travnaté !!!!
Sestava: Buček- Kondziolka, Věčorek , Buchvaldek, Hanusek ( 67.min Derik) Dzuba,(63.min Kadlíček) Maleňák, Słowik,(79 min Malík) Bajger,(67.min Mleziva) Renta, Jatagandzidis

50 diváků

https://www.facebook.com/SlaviaOrlovaFK/?ref=pages_you_manage