FK SLAVIA ORLOVÁ
Bod za cenu zlata !
vloženo: 26.03.2022

Petřvald na Moravě - FK Slavia Orlová 1:1 (0:1)

Když jsem před týdnem psal, že trenérům Divinovi a Věčorkovi, že schází oproti podzimu 8 hráčů základní sestavy, tak v Petřvaldě číslo absenci se navýšilo na 10  ( Kondziolka v práci, Kadlíček nemocný...) jenže orlovský tým s poctivou a kvalitní obranou podpořenou Tondou Bučkem mezi tyčemi, již není otloukánkem 5 nejvyšší soutěže českého fotbalu. V Petřvaldě se hrálo opětovně podle klasických not, kdy domácí měli větší držení míče ( jenže žádné gólové radosti jim to nepřineslo) a hosté čekali kdy ušktnout. Průběh zápasu určitě ovlivnila 35 minuta, kdy likvidační faul na Tomáše Věčorka nejdříve rozhodčí Pětroš ohodnotil červenou kartou, jenže po přimluvě pomezního ( !!!) změnil barvu na žlutou. Adrenalin na hříští stoupal...  a navíc ještě v 41 minutě po akci Renta- Jata- Maleňák, ten poslední doklepl míč  do sítě a bylo 0:1 !!  Po změněn stran domácí stupňovali tlak, jenže nějak výrazně ohrozit branku hostů se jim nepovedlo. Ale přišla 67 minuta průnik domacího hráče do  velkého vápna, Tomáš Věčorek mu vypíchl míč, jenže rozhodčí Pětroš viděl vše jinak... 1:1 a adrenalín jel nahoru jak teplota na  Sahaře. Závěr již nemohl výpadat jinak. Nejdříve rozhodčí vyplonkoval z hřiště po 10 minutách a dvou žlutých Adama Malíka, aby v závěru po nesmyslném nastavování dopustil k vzájemné strkanici ve které dostal Petr Buchvaldek do nosu a jeho následnou odpověď řešil opětovně vyloučením...

Takže z přáteláčku, kterým se tento duel vzhledem k postavení obou celku v tabulce jevil, se stal názorný příklad neschopností krajských arbitrů, kteří donutili disciplinární komisi kraje řešit jejich chyby.

Buček- Hanusek, Věčorek, Buchvaldek, Dzuba (65. Derik)- Bajger,Maleňák, Mleziva, Slowik( 72. Malík)- Renta, Jatagandzidis (89. Toman)

https://www.facebook.com/SlaviaOrlovaFK/?ref=pages_you_manage