FK SLAVIA ORLOVÁ
FK Český Těšín - Slavia Orlová 1:0 (0:0)
vloženo: 09.04.2022

Z Těšína zase po prázdnu .....

Slavisté, kteří zatím neokusili hořkost porážky, zajížděli na perfektně přípravený trávnik u Olzy. Hříště, které jim bytostně nesedí, protože ani mně se nevybavuje, kdy jsme zde slávili 3 body. Příjemným pozitivem byl již nástup po zraněních Zdeňka Zacha, Martina  Papugy a Nikiho Deríka do základu, jenže tréninkové manko bylo vidět. Domácí, kteří jsou v praxi juniorkou Třince změnili v zimní přestávce trenéra posilili kádr a dle mého názoru budou  štikou jarní sezony. Od první minuty převzali otěže hry a obtěžovali Tondu Bučka v brance Slavie. Orlovský golmán ale konečně mohl ukázat své bezsporné kvality a držel tým nad vodou. A mohlo být i veselo, kdyby Domin Renta v 11. minutě zápasu při samostatném nájezdu dostal míč mezi 3 tyče, bohužel nedostal. V podstatě až do 75 minuty měl zápas stejný ráz - domácí utočili, kluci od trenéra Diviny a asistenta Věčorka dobře bránili a vše směřovalo k dělbě bodů. Jenže v poslední čvrthodině domácím něják překvapivě začaly docházet síly a obraz hry se začal měnit a začaly přícházet naše šance. Nejdřívě Jata z úhlu málem protrhl boční síť, následně Zach v tutovce neprostřelil Pechu. A pravidlo nedáš - dostaneš bylo zde! V 88.minutě po katastrofální chybě orlovské defenzivy mladý Chloň dostal míč na malé vápno před prázdnou brankou. Ani nepoděkoval....

Škoda bodu, který by možna byl nadstavbou ( jenže na to se historie neptá) ale je vidět, že potenciál v týmu je a nemusíme se bát o jeho další osud.

Buček- Derik,(64.Kadlíček), Papuga,(64.Mleziva),Věčorek, Hanusek, Kondziolka, Zach, Maleňák, Bajgar, Renta , Jajagandzidis ( 84. Toman)

https://www.facebook.com/SlaviaOrlovaFK/?ref=pages_you_manage