FK SLAVIA ORLOVÁ
Janošíkův syndrom funguje !
vloženo: 25.04.2022

FK Krnov - FK Slavia Orlová 1:3 (0:1)

Po domácím výprasku s Polomi málo kdo čekal, že orlovští fotbalisté  na hříšti bezkonkurenčního lídra Krajského přeboru nějak výrazně promluví do dění v soutěži. Slávisty přivítal útulný stadionek s nově rekonstruovanou tribunou a jako asi všude (kromě  Orlové) perfektně připravený trávník na který poprchával drobný déšt. A byli to hosté, kteří od prvních minut překvapivě vzali otěže zápasu do svých rukou. Již v 10 minutě se Jatagandzidis zbavil kličkou obránce a byl setnut rovno s trávou. A jelikož to bylo ve vápně postavil si míč na bilý puntík a bezpečně zavěsil. Branka domácí dokonale zaskočila a do konce poločasu si nevytvořili žádnou šanci, ba ani nijak  viditelný tlak. I po přestávce si domácí lavička mnula oči s údivem co se to na tom hřišti děje! Zvláště poté co v 62. minutě přetažený trestňák Maleňáka našel ma zadní tyči Vojtu Kadlíčka a ten podařeným lobem přehodil golmána.  Domáci sice za 5 minut snížili přesnou střelou k tyči, a po brance projevili snahu něco ze zápasem ještě udělat jenže obranné řady Slavie tentokrát byly postaveny řádně. Navíc přišla 80 minuta, a asi nejkrasnější akce jara! Buček rozehrál na Deríka ten  40 metrovým pasem našel nabihajicího Zacha, který nejen, že perfektně zpracoval ale i s přehledem zavěsil !!! Třetí trefa dokonale zlomila domácí, kteří již jen udiveně sledovali jak svěřenci trenérů Diviny a Věčorka si naprosto zaslouženě odvážeji 3 body...

Buček- Papuga (77. Bajger), Mleziva,Věčorek, Malík( 70. Kondziolka), Derik Zach, Kadlíček (77.Toman), Maleňák, Renta, Jatagandzidis (90. Motloch)

Rozhodčí Malý, Tomšík, Pobořil

255 diváků z toho 10 z Orlové !!!