FK SLAVIA ORLOVÁ
FK Slavia Orlová - Břidličná
vloženo: 29.04.2022
Na vítězné vlně !!!!
FK Slavia TJ Břidličná 2:1 (0:0)
Po vítězství nad prvním Krnovem čekal na Slavisty druhý celek tabulky Břidličná. Hosté práhnoucí po postupu do divize však čekalo v Orlové několik překvapení. Jednak to byl stav hrací plochy o které se bohužel opravdu nedá mluvit slovy "hrací..." dalším překvapením byl opětovně výkon svěřenců Diviny a Věčorka. Prvních  20 minut se valil útok za útokem na branku střeženou mladým Zifčakém, a diváci se museli bavit ! Po půlhodině nevydrželo koleno Zdenka Zacha běhání po orlovském betonovém oraništi , a domácí režisér musel střídat..Do přestávky tempo trochu upadlo, ale i tak do kabin odcházeli hráčí obou celků za potlesku diváků. Druhých 45 minut začali aktivnějí hosté a vyplatilo se jim to protože po rychlem brejku otevřeli skóre. Po brance domácí zase přitlačili, a když Jatagandzidis vybojoval zdánlivě ztracený míč, přistrčil ho Martinu Bajgarovi, který krásnou střelou pod břevno srovnal.
I nadále se hrál fotbal, který musel diváky bavit, míč lítal nahoru, dolů a když už se očekávalo, se dojde ke spravedlivé dělbě bodů přišlo 2 minutové nastavení, ve kterém hosté mermomoci chtěli rozhodnout. Jenže v 91.44 minutě stratili v orlovském vápně míč, dostal se k němu Marek Maleňák přesprintoval celé hřiště a v čase 91.52 jej přihrál Jatovi, který o 3 vteřiny pozdějí technickou střelou rozjásal tribuny !!!
Poděkování za výnikající výkon si zaslouží
Buček- Papuga, Věčorek, Mleziva, Derik ( Slowik), Kadlíček ( Toman), Maleňák, Zach ( Bajgar) Kondziolka, Renta, Jatagandzidis, - Dzuba, Motloch,  Helebrand !!!!!
 
Fotbalový zápas můžete shlednout online na: 
https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Fotbal/Soutez-Krajsky-prebor---Moravskoslezsky-kraj/Pohlavi-Muzi/Sezona-2021-2022/206573-FK-Slavia-Orlova-Lutyne-TJ-Bridlicna.htm
 
https://www.facebook.com/SlaviaOrlovaFK/?ref=pages_you_manage