FK SLAVIA ORLOVÁ
Dobyvání Oldřišovské tvrze se nezdařilo...
vloženo: 06.06.2022

Na sluncem rozzářený  oldřišovský trávník přijela družina trenérů Diviny a Věčorka potvrdit svoji 7 zápasovou neporazitelnost. Avšak ani domáci svůj útulný areálek nevyuživají k nějakému rozprodeji bodů. Na jaře zde ještě neprohrali, a jedinou ztrátu zaznamenali  loni v srpnu s Krnovem !

Jenže slaviste na statistiky nehleděli a od prvích minut valcovali své soupeře o stošest!  Ovšem jako valcíři by se neuživili,protože produktivita jejích práce se totíž  rovnala nule,, a míče místo v síti, končily na okolních stromech nebo se odražely od hradby těl místy až zoufale bránicích domácích hráčů.  Až v závěru poločasu práskl do míče z hranice šestnáctky Domin Renta  a konečně trefil pravý dolní růžek zařízení !                                                                  Druhých 45.minut začalo tak jak skončily ty první. Akorát, že šance byly daleko tutovější . Bajger pelašíl sám na branku, udělal si kličku,jenže...trefil boční síť  !!!  A když v samostaném nájezdu neúspěl i tak zkušený šutér jak Jatangadzidis , začali si slavisté žádonit o trest. Ten přišel v 83.minutě -zbytečný faul Botura - standartka, které to orlovští neumí pokrýt a míč, který skončil na hlavě nejlepšího střelce krajského přeboru  Bořuckého -1:1. 

A tak místo útočit o pozici na bedně Krajského přeboru si kluci musí šáhnout do svědomí a v posledních dvou domácích zápasech ukázat, že na to mají !

Buček- Šipula (62. Botur) Buchvaldek,T. Věčorek,(85. Papuga),Kondziolka- Kadlíček (62.Slowik), Maleňák, Zach,Bajger- Renta, Jatagandzidis (76. Hanusek)                      Helebrand,Dzuba, Toman

https://www.facebook.com/SlaviaOrlovaFK/?ref=pages_you_manage