FK SLAVIA ORLOVÁ
Oči bolely, fotbal plakal, ale body jsou...
vloženo: 12.06.2022

Slavia Orlová - Loko Petrovice 2:0 (1:0)

Zápas o špici tabulky bojujíci Slavie s jistým sestupujícím, družstvem Petrovic, měl být snadnou a jednoznačnou záležitosti pro hráče v sešivaných dresech. Nebyl. A to slavisté můžou být rádi,že  známy rebel, ale i kvalitní fotbalista Danek Hanusek svoje šance neproměnil...O odpustek si domácí zažádali v 33. minutě, kdy po nádherné akci Zdenka Zacha, který si nejdříve narazil míč s Tomašem Věčorkem a potom i Dominem Rentou, a sám před golmánem nezávahal - 1:0.  Jenže ani tato nádherná akce domácí nijak nerozpumpovala , a tak o atmosféru se starali kluci s Žofinky, kteří již druhý den slavili postup do IB třídy a i s bubnami o sobě davali  hlasitě vědět !             KLUCI Díky !!!!                                                                                   

Druhá půle byla snad ještě nudnější než ta první... Nesmělé pokusy a "nibyšance" bezpečně pokryl výborný Foltýn v brance  hostů, který kapituloval těsně před koncem po přesné trefě Vojty Kadlčíka. No ještě , že sezona končí a čeká nás již ve středu od 17:30 ten nejslabší z nejslabších Čeladná, protože je vidět, že forma z orlovských hráčů unika jak vzduch z píchlého míče...

TAKŽE POZOR  !!! S ČELADNOU JIŽ VE STŘEDU  !!!                                             

Jo a ještě aktéři té nudné podivané:

Buček- Šipula (61. Hanusek) Věčorek, Buchvaldek,Papuga-Kondziolka  ( 61.Botur) Maleňák, Zach, Derik (78. Slowik)-Kadlíček (89.Toman) Renta (89. Dzuba)  Malík, Helebrand.

https://www.facebook.com/SlaviaOrlovaFK/?ref=pages_you_manage