FK SLAVIA ORLOVÁ
FK Slavia Orlová - Český Těšín
vloženo: 16.11.2022

Byl to dobrý zápas, z obou stran bojovný a s plným nasazením, i diváci kvitovali, že byl nadprůměrný,“ dodal s tím, že dlouho to vypadalo na remízu.

„Byli jsme aktivnější, hlavně v prvním poločase jsme se dostávali častěji před branku soupeře a měli tam několik nebezpečných hlaviček po centrech. Do kabin jsme ale paradoxně šli s jednobrankovým mankem,“ kroutil hlavou kouč Českého Těšína po prohraném poločase 0:1.
Gól jsme dali ve 43. minutě, kdy to ze standardky doklepl Tomáš Botur. Řekli jsme si, že budeme vyčkávat, aby soupeř šel do plných. Bohužel z jedné standardky jsme ve druhém poločase gól dostali
Pak jsme pak měli šance, ale Tomáš Věčorek ze šesti metrů hlavičkou přestřelil bránu a hosté nám z další standardky dali druhý gól. V 93. minutě jsme ještě měli obrovskou šanci, kterou mohl rozhodnout mladý Kuba Motloch, ale trefil to vedle.
FK Slavia Orlová - FK Český Těšín 1:2 (1:0)

Buček- Czaicki, Věčorek, Buchvaldek, Hanusek,(84. Dzuba) Kondziolka, Maleňák, Slowik,(79.Motloch), Botur, Renta, Jatangadzidis,