FK SLAVIA ORLOVÁ
Zimní fotbalový turnaj 2023
vloženo: 05.03.2023

Máme za sebou úspěšný fotbalový turnaj o pohár starostky města Orlová. Na prvním místě skončil fotbalový tým FK Darkovičky s počtem 16 bodů. Na druhém místě skončili fotbalisté pořádající turnaj FK Slavia Orlová, kterým chyběly dva body na dotažení vítěze turnaje. Bohužel svými chybami se připravili o prvenství. A na třetím místě skončil tým FK Petřvald na Moravě se 13 body. Zbytek fotbalových týmů najdete v přiložených tabulkách.

Předat pohár vítězi turnaje přišel místostarosta Petr Stuchlík, který také všem poděkoval za sportovní výkon. Zúčastněným týmům jsme předali upomínkové předměty města Orlová. Veškeré podrobnosti o zimním fotbalovém turnaji budou v brzké době ke shlédnutí na naši televizi Itvo a článek bude také v Orlovských novinách.

Chtěli bychom poděkovat městu Orlová za podporu nejen na turnaji, ale také celoroční podpoře fotbalového týmu FK Slavia Orlová.

https://www.facebook.com/SlaviaOrlovaFK

 

Zimní fotbalový turnaj
vloženo: 25.02.2023

Výsledky šestého kola fotbalového turnaje. Bohužel fotbalový tým Victoria Hažlach nedorazil ze zdravotních důvodů. Zápas byl vyhodnocen kontumačně ve prospěch týmu FK Darkovičky.

Zimní fotbalový turnaj
vloženo: 11.02.2023

Dnešním čtvrtým kolem zimního fotbalového turnaje jsme se přesunuli do druhé poloviny.

SK Dětmarovice - Slavoj Rychvald   4:1

FK Petřvald n.M - Victoria Hažlach    6:2

FK Slavia Orlová - FK Darkovičky        2:2

Zimní fotbalový turnaj
vloženo: 04.02.2023
Dneska se hrálo třetí kolo zimního fotbalového turnaje o pohár starostky města Orlová.
B. Orlová 1927 - Victoria Hažlach 4 : 3
SK Dětmarovice - FK Darkovičky 2 : 6
FK Slavia Orlová - FK Petřvald n.M 2 : 2

 

Úspěšný závěr soustředění
vloženo: 31.01.2023

Zatím co na perfektně přípravené úmělé trávě v Orlové probíhá turnaj o pohár Starostky města, o kterém Vás informujeme níže, naší muží nabírali síly na soustředění v Horní Lomné. V závěru soustředění si zahráli v Třinci přáteláček s Jablunkovem. I přes náročnost předcházejících dnů kluci nezávahali a svého soupežře porazili 6:0 !

O branky se rozdělili : Danek Slowik a Danek  Hanusek po 2, David Jatagandzidis a Filip Volný po 1.