FK SLAVIA ORLOVÁ
Janošíkův syndrom funguje !
vloženo: 25.04.2022

FK Krnov - FK Slavia Orlová 1:3 (0:1)

Po domácím výprasku s Polomi málo kdo čekal, že orlovští fotbalisté  na hříšti bezkonkurenčního lídra Krajského přeboru nějak výrazně promluví do dění v soutěži. Slávisty přivítal útulný stadionek s nově rekonstruovanou tribunou a jako asi všude (kromě  Orlové) perfektně připravený trávník na který poprchával drobný déšt. A byli to hosté, kteří od prvních minut překvapivě vzali otěže zápasu do svých rukou. Již v 10 minutě se Jatagandzidis zbavil kličkou obránce a byl setnut rovno s trávou. A jelikož to bylo ve vápně postavil si míč na bilý puntík a bezpečně zavěsil. Branka domácí dokonale zaskočila a do konce poločasu si nevytvořili žádnou šanci, ba ani nijak  viditelný tlak. I po přestávce si domácí lavička mnula oči s údivem co se to na tom hřišti děje! Zvláště poté co v 62. minutě přetažený trestňák Maleňáka našel ma zadní tyči Vojtu Kadlíčka a ten podařeným lobem přehodil golmána.  Domáci sice za 5 minut snížili přesnou střelou k tyči, a po brance projevili snahu něco ze zápasem ještě udělat jenže obranné řady Slavie tentokrát byly postaveny řádně. Navíc přišla 80 minuta, a asi nejkrasnější akce jara! Buček rozehrál na Deríka ten  40 metrovým pasem našel nabihajicího Zacha, který nejen, že perfektně zpracoval ale i s přehledem zavěsil !!! Třetí trefa dokonale zlomila domácí, kteří již jen udiveně sledovali jak svěřenci trenérů Diviny a Věčorka si naprosto zaslouženě odvážeji 3 body...

Buček- Papuga (77. Bajger), Mleziva,Věčorek, Malík( 70. Kondziolka), Derik Zach, Kadlíček (77.Toman), Maleňák, Renta, Jatagandzidis (90. Motloch)

Rozhodčí Malý, Tomšík, Pobořil

255 diváků z toho 10 z Orlové !!!

https://www.facebook.com/SlaviaOrlovaFK/?ref=pages_you_manage

dorost Příbor-Orlová 1:8
vloženo: 23.04.2022

Orlová si zastřílela v Libhošti kde má domovský stánek celek Příbora .Orlová veze důležité vítězství 1:8(0:4)a dotáhly jsme se na čelo tabulky krajské soutěže.Zaskvěl se náš kanonýr Vojtza Kadlíček,který se tímto počinem dostal do vedení v tabulce střelců z 21 brankami.,Od počátku jasně lepší Orlová šla postupně za svým cílem uspět v Příboře.Vítězství mohlo být dokonce dvouciferné.Ale s postupným navýšováním skore dal trenér šanci širšímu kádru dorostenců.A my vás z radostí zveme na další utkání které tentokrát po serii utkání venku odehrají naši dorostenci příští neděli 1.5.2022 od 10.30 doma proti Interu Petrovice ,jste co nejsrdečněji zváni.

 

Příbor-Orlová 1:8(0:4)

Branky Orlové:

Kadlíček 4,Korta,Navratil,Vrobel.Bartoš.

 

Sestava Orlové:

Helebrand-Cigánek-Klus-Grochol-Navratil-Korta-Slowik-Kadlíček-Czaicki-Motloch-Toman.

Střídali:Bartoš-Kellner-Messina-Kubíček-Vrobel.

Trenéři:Pejchal,Matušík.

FK Slavia Orlová | Facebook

Slavia Orlová - Pustá Polom
vloženo: 17.04.2022

První domácí zápas po zimní přestávce bohužel nevyšel našim fotbalistům. Sice už se hrálo na obou pulkách, ale v prvním poločase gól nepadl. V 39. minutě došlo k faulu a zranění levého kolene domácího hráče Honzy Hanuska, kdy byl v téže minutě vystřídán hráčem Adamem Malíkem. V druhém pločase v 58 minutě se prosadil hostující hráč  Polom vedla 1:0. V 61 minutě byl nařízen pokutový kop za podražení soupeře z boku v souboji o míč v nepřerušené hře v pokutovém území s udělením osobního trestu ŽK hráči domácích Tomáše Věčorka za stavu 0:1. Pokutový kop zahrával hráč Marcel Rodek, který nastřelil tyč a poté podruhé zahrál míčem do brány, ale dle předpisů gól nemohl platit. Skoro v závěru fotbalového zápasu opět udeřil hostující celek, který v 88 minutě dál druhý gól na 0:2.

Sestava:

Buček- Kadlíček, Papuga, Věčorek, Hanusek(39.Malík), Slowík(46.Zach), Maleňák, Bajger(73.Mleziva), Derik(73. Toman), Renta, Jajagandzidis

https://www.facebook.com/SlaviaOrlovaFK/?ref=pages_you_manage

 

Z Těšína zase po prázdnu .....

Slavisté, kteří zatím neokusili hořkost porážky, zajížděli na perfektně přípravený trávnik u Olzy. Hříště, které jim bytostně nesedí, protože ani mně se nevybavuje, kdy jsme zde slávili 3 body. Příjemným pozitivem byl již nástup po zraněních Zdeňka Zacha, Martina  Papugy a Nikiho Deríka do základu, jenže tréninkové manko bylo vidět. Domácí, kteří jsou v praxi juniorkou Třince změnili v zimní přestávce trenéra posilili kádr a dle mého názoru budou  štikou jarní sezony. Od první minuty převzali otěže hry a obtěžovali Tondu Bučka v brance Slavie. Orlovský golmán ale konečně mohl ukázat své bezsporné kvality a držel tým nad vodou. A mohlo být i veselo, kdyby Domin Renta v 11. minutě zápasu při samostatném nájezdu dostal míč mezi 3 tyče, bohužel nedostal. V podstatě až do 75 minuty měl zápas stejný ráz - domácí utočili, kluci od trenéra Diviny a asistenta Věčorka dobře bránili a vše směřovalo k dělbě bodů. Jenže v poslední čvrthodině domácím něják překvapivě začaly docházet síly a obraz hry se začal měnit a začaly přícházet naše šance. Nejdřívě Jata z úhlu málem protrhl boční síť, následně Zach v tutovce neprostřelil Pechu. A pravidlo nedáš - dostaneš bylo zde! V 88.minutě po katastrofální chybě orlovské defenzivy mladý Chloň dostal míč na malé vápno před prázdnou brankou. Ani nepoděkoval....

Škoda bodu, který by možna byl nadstavbou ( jenže na to se historie neptá) ale je vidět, že potenciál v týmu je a nemusíme se bát o jeho další osud.

Buček- Derik,(64.Kadlíček), Papuga,(64.Mleziva),Věčorek, Hanusek, Kondziolka, Zach, Maleňák, Bajgar, Renta , Jajagandzidis ( 84. Toman)

https://www.facebook.com/SlaviaOrlovaFK/?ref=pages_you_manage

Dorost Václavovice-Orlová 1:2
vloženo: 09.04.2022
 
Další stránky: 1234567891011121314151617181920