FK SLAVIA ORLOVÁ
DOROST Orlová-Fryčovice 3:1
vloženo: 06.04.2022
Dorost vyhrál nad prvními Fryčovicemi 3:1 po brankách Jirky Tomana 2x a Marka Korty 1x.
Östatní utkání soutěže byla kvůli počasí odložena.
Vítězná sestava Orlové:
Helebrand-Bartoš-Klus-Navratil-Toman-Grochol-Kadlíček-Slowik-Dzuba-Motloch-Czaicki.
Střídali:Korta-Vrobel-Cigánek-Messina.
Trenéři:Matušík,Pejchal.
Rozhodčí:Ganaj
50 diváků
žk:2/1

Mladší žáci v sobotu 02.04. doma přivítali hráče z Fryčovic. Počasí bohužel fotbalu moc nepřálo. Kluci opět zahráli dobrý zápas. Jen nás bohužel trápí koncovka. Z několika vyložených šancí jsme bohužel neproměnili ani jednu. Soupeř měl také několik příležitosti ke skórováni, ale tam nás skvělé podržel Niki. A tak utkání skončilo bezbrankovou remízou. Sestava: Flessas Niki, Stankuš Vojta, Pytlík Marek, Strbačka Dan, Hodes Dominik, Svatý Honza, Šandrik Marek, Terol Carlos, Černý Kuba, Mokraš Vojta a Vismek Vojta
Trenér Tomáš Stankuš

https://www.facebook.com/SlaviaOrlovaFK/?ref=pages_you_manage

Bod za cenu zlata !
vloženo: 26.03.2022

Petřvald na Moravě - FK Slavia Orlová 1:1 (0:1)

Když jsem před týdnem psal, že trenérům Divinovi a Věčorkovi, že schází oproti podzimu 8 hráčů základní sestavy, tak v Petřvaldě číslo absenci se navýšilo na 10  ( Kondziolka v práci, Kadlíček nemocný...) jenže orlovský tým s poctivou a kvalitní obranou podpořenou Tondou Bučkem mezi tyčemi, již není otloukánkem 5 nejvyšší soutěže českého fotbalu. V Petřvaldě se hrálo opětovně podle klasických not, kdy domácí měli větší držení míče ( jenže žádné gólové radosti jim to nepřineslo) a hosté čekali kdy ušktnout. Průběh zápasu určitě ovlivnila 35 minuta, kdy likvidační faul na Tomáše Věčorka nejdříve rozhodčí Pětroš ohodnotil červenou kartou, jenže po přimluvě pomezního ( !!!) změnil barvu na žlutou. Adrenalin na hříští stoupal...  a navíc ještě v 41 minutě po akci Renta- Jata- Maleňák, ten poslední doklepl míč  do sítě a bylo 0:1 !!  Po změněn stran domácí stupňovali tlak, jenže nějak výrazně ohrozit branku hostů se jim nepovedlo. Ale přišla 67 minuta průnik domacího hráče do  velkého vápna, Tomáš Věčorek mu vypíchl míč, jenže rozhodčí Pětroš viděl vše jinak... 1:1 a adrenalín jel nahoru jak teplota na  Sahaře. Závěr již nemohl výpadat jinak. Nejdříve rozhodčí vyplonkoval z hřiště po 10 minutách a dvou žlutých Adama Malíka, aby v závěru po nesmyslném nastavování dopustil k vzájemné strkanici ve které dostal Petr Buchvaldek do nosu a jeho následnou odpověď řešil opětovně vyloučením...

Takže z přáteláčku, kterým se tento duel vzhledem k postavení obou celku v tabulce jevil, se stal názorný příklad neschopností krajských arbitrů, kteří donutili disciplinární komisi kraje řešit jejich chyby.

Buček- Hanusek, Věčorek, Buchvaldek, Dzuba (65. Derik)- Bajger,Maleňák, Mleziva, Slowik( 72. Malík)- Renta, Jatagandzidis (89. Toman)

https://www.facebook.com/SlaviaOrlovaFK/?ref=pages_you_manage

Vítězství plné oslav !!!
 
TJ UNIE Hlubina - FK Slavia Orlová 1:3 (0:2)
Cesta do Ostravy nebyla pro kluky trenérů Diviny a Věčorka nijak veselá.. Ze stejným soupeřem před 4 měsíci utrpěli 4 gólový výprask, zranění Zach a Šipula. Derik, Kadlíček, Malík po nemoci a zraněních s tréninkovými výpadky,Hruška v práci, a… na sraz zaspal Mleziva !
Co jiného zbývalo než zařádit do sestavy mladou dravou krev z dorostu. Všechno špatné je na něco dobré- sdělil trenér Divina. Již v přípravě se kluci z dorostu jevili velice dobře, a tak jsem vůbec neváhal !
V zápase hraném na fantasticky připraveném přírodním trávníku, a poznamenaným silným větrem domácí plnili kolonku v držení míče… jenže v kolonce střelba a efektivita byli zase navrch orlovští. A tak již ve 14 minutě vypálil Jatagandzidis, brankář vyrazil jen k Dominiku Rentovi a ten z hranice 16 metrů vymetl šibenici. O tom, že to nebyl obyčejný gól, nás přesvědčili rodinní příznivci Dominika, kteří okamžitě zahájili oslavu 200. branky v kariéře našeho talentovaného šutéra. O tom, že na dvoustovce Domin nemíní zůstat nás přesvědčil o 10 minut později, kdy důrazným napadáním brankáře načal stovku druhou !
Druhých 45 minut se moc nelišilo od prvních, domácí byli více na míči a hosté zkušeně bránili přístup k Bučkovi. V 55. minutě po zaváhaní pravé strany slavistů domácí sice snížili, avšak o 6 minut nato, po sérií rohových kopu Slavie, David Jatagandzidis propálil vše a opětovně jsme vedli o 2 branky !
Závěrečný tlak domácích narážel na orlovskou zeď ve které čněl ne vzrůstem , ale výkonem Petr Buchvaldek. Borec, který v říjnu oslaví 50(!!!) let svým přístupem, životosprávou musí být příkladem nejen mlaďochům, ale i všem hráčům v mančaftu, nám opětovně předvedl, že sir Stanley Matthews se nerodí jen na ostrovech.
Ještě jednou trenér Divina- Chtěl bych poděkovat klukům nejen za bojovnost, ale hlavně za snahu hrát fotbal,a myslím si, že k tomu nám přispěl i fantastický stav hrací plochy !!
P.S. podotýkám travnaté !!!!
Sestava: Buček- Kondziolka, Věčorek , Buchvaldek, Hanusek ( 67.min Derik) Dzuba,(63.min Kadlíček) Maleňák, Słowik,(79 min Malík) Bajger,(67.min Mleziva) Renta, Jatagandzidis

50 diváků

https://www.facebook.com/SlaviaOrlovaFK/?ref=pages_you_manage

Pozvánka
vloženo: 10.03.2022

V sobotu 12.3.2022 v 15 hodin odehrají naši muži generálku v Ludgeřovicích.Jste srdečně zváni.Fanděte s námi.

Slavia Orlová-Darkovičky
vloženo: 05.03.2022

FK Slavia Orlová-Darkovičky 3:1(1:0)

I v dalším uitkání dalo trenérské duo Divina-A.Věčorek šanci v sestavě několika dorostencům,kteří se za důvěru trenéra předvedli dobrým výkonem.Jako první zahrozili hosté,ale stálice v Orlovské brance Tonda Buček dokázal své kvality.,Ve 24 minutě jsme se dostali do vedení zásluhou Marka Maleňáka 1:0.Ve druhém poločase hned zkraje se opět zaskvěl Marek Maleňák precizně zahraným trestným kopem,který skončil v sítí hostí a Orlová tak vedla 2:0.V 68 minutě hosté zdramatizovali utkání brankou na 2:1 po nedorozumění Orlovských hráčů.Poslední slovo měl ovšem Orlovský celek když se trefil v 87 minutě na 3:1 Dominik Renta.

Branky Orlové:

Maleňák 2x,Renta.

Sestava Orlové:

Buček-Malík-Hanusek-Mleziva-Kondziolka-Dzuba-Slowik-Renta-Jatagandzidis-Bajgar-Maleňák.

Střídali:Kadlíček-Toman-Motloch-Hruška.

Trenéři:Divina-Aleš Věčorek.

Další stránky: 1234567891011121314151617181920