FK SLAVIA ORLOVÁ
Zimní fotbalový turnaj
vloženo: 26.02.2022

Ve středu 23.02. 2022 se uskutečnil další fotbalový zápas našeho týmu proti diviznímu Bohumínu.

Opět dostali šanci naší dorostenci, kteří se postupně zapojují do mužské kategorie, ale hlavně získavají veliké zkušenosti.

FK Slavia - FK Bospor Bohumín  0 : 6 (0:3)

https://www.facebook.com/SlaviaOrlovaFK

Průběh letošního  Zimního turnaje Slavie Orlová bohužel nenaplňuje představy organizátorů. Nejdříve odhlášení družstva Pogwizdowa a následné personální komplikace divizních celků s Dětmarovic a  Heřmanic zapřičinily, že turnaj se hraje "ad hoc" ( na náhodu). Náhoda poslala pořádající celek do 2 zápasů během 4 dnů a to ve středu je čeká divizní Bohumín. Ve čtvrtečním špíli s Petrovicemi bylo jen otázka času, kdy Slavisté načnou svého soupeře. Jako první se zapsál Domin Renta a po několika minutách Honza Hanusek. Když ke konci poločasu rozvlnil síť David Jatagandzidis a bylo vymalováno. A to pozor !!!  Trenérům Divinovi a Věčorkovi pořád schází 8-9 lidí z podzimní sestavy !  Ale jak říká přísloví : Všechno špatné je na něco dobré, takže trenéři  byli tak trochu nuceni šáhnout do dorostu a nestačili se divit !! Dravé mládí nahrazovalo fotbalové nezkušenosti, bojovnosti a vyrovnali se hráčům soupeře Ba! i někdy je předčili. Skóre zápasu uzavřel 4 brankou Domin Renta

Buček (45 Helebrand)- Hanusek, Buchvaldek, Malík, Věčorek,Mleziva,Kondziolka, Hruška, Slowik, Maleňák,Dziuba, Motloch, Renta, Toman, Jatagandzidis ( tučně dorostenci)

 

Slavia Orlová - SK Heřmanice 5:2 (3:2)

I další zápas, tentokrát s divízním soupeřem, byl personálním gulášem a to nejen u Slavistů( oproti čtvrtku scházeli Buček, Hruška a Renta) ale i hosté hlásili několik absenci v sestavě. Od prvního hvizdu se hrál svižný fotbal a do vedení se domácí dostali zásluhou Honzy Hanuska, který svoje fámozní vystoupení v první půli ozdobil dvěma zářezy. Ale ani hosté nezahodili flintu do žita a také se 2x trefili a to poměrně přesně. V závěru si přesnou střelbou z hranice velkého vápna požadal o odpustek Jatangadzidis a bylo 3:2. Druhá půle se hrála s pohledu Orlové systémem : muži -defenziva, dorost - ofenziva. A tak po pěkném centru Víti Czajického se prosadil hlavou Tomáš Mleziva a v závěru se krásnou střelou také prosadil Kuba Motloch. Opravdu parádní vystoupení naší nastupující generace. Je třeba klukům držet palec, aby jim zápal pro fotbal vydržel co nejdéle !!!

Helebrand- Mleziva, Buchvaldek, Malík, Věčorek, Hanusek, Dzuba , Slowik Kondziolka,Maleňák, Czaicki,Kadlíček, Motloch, Toman, Jatagandzidis

A to na "nemocenské" pořád visí: Botur , Papuga,Derík, Šipula,Zach, Bajgar a pracovně Nowinski   

https://www.facebook.com/SlaviaOrlovaFK

Opět s Petrovice vítězně
vloženo: 20.02.2022

Ve čtvrtek 17.02. 2022 se uskutečnil další fotbalový zápas našého týmu.

FK Slavia Orlová proti Lokomotiva Petrovice. Opět dostali šanci naší dorostenci, kteří se postupně zapojují do mužské kategorie.

FK Slavia - Lolomotiva Petrovice  4 : 1 (2:0)

S Dětmarovicema vítězně !!!
vloženo: 05.02.2022

V dalším zápase Zimního turnaje Slavie Orlová hostil náš tým souseda z nedalekých Dětmarovic. Soupeř s kterým jsme již asi 6 let nevýhrali ale prochází mohutnou hračskou  a funkcionářskou výměnou a do Orlové dorazilo napůl nové družstvo. Ani Slavisté nebyli kompletní. Absence 8 hráčů zakladního kádru ( Papuga, Derik, Šipula, Botur, Bajgar- zranění,  Nowinski, Kondziolka - pracovní povinnosti- a Jatangadzidisovi se v noci narodila dcera Ela...) však na hřišti nebyla moc znát, protože trenéři Divina a Věčorek opětovně šáhli po talentované kluky z dorostu a ti se jim oplatili výborným výkonem !!! Jména jako Dzuba, Slowik, Toman, nebo Motloch,se můžou za předpokladu, že kluci budou na sobě pracovat, brzy objevit i na soupisce mužů !  Ve vyrovnaném utkání, které však moc fotbalové krásy nepobralo jsme se dostali do vedení po brance navratílce Hrušky. V druhé půli poznamenané  neštastným zraněním Zacha se  krásném centru Dzuby prosadil Renta.Hosté v poslední minutě snížili Staškem.

další utkání turnaje hrajeme v sobotu 12.2 v 13:00 proti juniorce Vítkovic.

Sestava Buček- Věčorek, Buchvaldek, Malik, Hanusek, Zach, Maleňák,Slowik, Dzuba, Kadlíček, Hruška, Toman, Motloch, Renta

https://www.facebook.com/SlaviaOrlovaFK/?ref=pages_you_manage

 

 

Další stránky: 1234567891011121314151617181920