FK SLAVIA ORLOVÁ
Slavia Orlová-Darkovičky
vloženo: 05.03.2022

FK Slavia Orlová-Darkovičky 3:1(1:0)

I v dalším uitkání dalo trenérské duo Divina-A.Věčorek šanci v sestavě několika dorostencům,kteří se za důvěru trenéra předvedli dobrým výkonem.Jako první zahrozili hosté,ale stálice v Orlovské brance Tonda Buček dokázal své kvality.,Ve 24 minutě jsme se dostali do vedení zásluhou Marka Maleňáka 1:0.Ve druhém poločase hned zkraje se opět zaskvěl Marek Maleňák precizně zahraným trestným kopem,který skončil v sítí hostí a Orlová tak vedla 2:0.V 68 minutě hosté zdramatizovali utkání brankou na 2:1 po nedorozumění Orlovských hráčů.Poslední slovo měl ovšem Orlovský celek když se trefil v 87 minutě na 3:1 Dominik Renta.

Branky Orlové:

Maleňák 2x,Renta.

Sestava Orlové:

Buček-Malík-Hanusek-Mleziva-Kondziolka-Dzuba-Slowik-Renta-Jatagandzidis-Bajgar-Maleňák.

Střídali:Kadlíček-Toman-Motloch-Hruška.

Trenéři:Divina-Aleš Věčorek.

Zimní fotbalový turnaj
vloženo: 26.02.2022

Ve středu 23.02. 2022 se uskutečnil další fotbalový zápas našeho týmu proti diviznímu Bohumínu.

Opět dostali šanci naší dorostenci, kteří se postupně zapojují do mužské kategorie, ale hlavně získavají veliké zkušenosti.

FK Slavia - FK Bospor Bohumín  0 : 6 (0:3)

https://www.facebook.com/SlaviaOrlovaFK

Průběh letošního  Zimního turnaje Slavie Orlová bohužel nenaplňuje představy organizátorů. Nejdříve odhlášení družstva Pogwizdowa a následné personální komplikace divizních celků s Dětmarovic a  Heřmanic zapřičinily, že turnaj se hraje "ad hoc" ( na náhodu). Náhoda poslala pořádající celek do 2 zápasů během 4 dnů a to ve středu je čeká divizní Bohumín. Ve čtvrtečním špíli s Petrovicemi bylo jen otázka času, kdy Slavisté načnou svého soupeře. Jako první se zapsál Domin Renta a po několika minutách Honza Hanusek. Když ke konci poločasu rozvlnil síť David Jatagandzidis a bylo vymalováno. A to pozor !!!  Trenérům Divinovi a Věčorkovi pořád schází 8-9 lidí z podzimní sestavy !  Ale jak říká přísloví : Všechno špatné je na něco dobré, takže trenéři  byli tak trochu nuceni šáhnout do dorostu a nestačili se divit !! Dravé mládí nahrazovalo fotbalové nezkušenosti, bojovnosti a vyrovnali se hráčům soupeře Ba! i někdy je předčili. Skóre zápasu uzavřel 4 brankou Domin Renta

Buček (45 Helebrand)- Hanusek, Buchvaldek, Malík, Věčorek,Mleziva,Kondziolka, Hruška, Slowik, Maleňák,Dziuba, Motloch, Renta, Toman, Jatagandzidis ( tučně dorostenci)

 

Slavia Orlová - SK Heřmanice 5:2 (3:2)

I další zápas, tentokrát s divízním soupeřem, byl personálním gulášem a to nejen u Slavistů( oproti čtvrtku scházeli Buček, Hruška a Renta) ale i hosté hlásili několik absenci v sestavě. Od prvního hvizdu se hrál svižný fotbal a do vedení se domácí dostali zásluhou Honzy Hanuska, který svoje fámozní vystoupení v první půli ozdobil dvěma zářezy. Ale ani hosté nezahodili flintu do žita a také se 2x trefili a to poměrně přesně. V závěru si přesnou střelbou z hranice velkého vápna požadal o odpustek Jatangadzidis a bylo 3:2. Druhá půle se hrála s pohledu Orlové systémem : muži -defenziva, dorost - ofenziva. A tak po pěkném centru Víti Czajického se prosadil hlavou Tomáš Mleziva a v závěru se krásnou střelou také prosadil Kuba Motloch. Opravdu parádní vystoupení naší nastupující generace. Je třeba klukům držet palec, aby jim zápal pro fotbal vydržel co nejdéle !!!

Helebrand- Mleziva, Buchvaldek, Malík, Věčorek, Hanusek, Dzuba , Slowik Kondziolka,Maleňák, Czaicki,Kadlíček, Motloch, Toman, Jatagandzidis

A to na "nemocenské" pořád visí: Botur , Papuga,Derík, Šipula,Zach, Bajgar a pracovně Nowinski   

https://www.facebook.com/SlaviaOrlovaFK

Opět s Petrovice vítězně
vloženo: 20.02.2022

Ve čtvrtek 17.02. 2022 se uskutečnil další fotbalový zápas našého týmu.

FK Slavia Orlová proti Lokomotiva Petrovice. Opět dostali šanci naší dorostenci, kteří se postupně zapojují do mužské kategorie.

FK Slavia - Lolomotiva Petrovice  4 : 1 (2:0)