FK SLAVIA ORLOVÁ
Opět s Petrovice vítězně
vloženo: 20.02.2022

Ve čtvrtek 17.02. 2022 se uskutečnil další fotbalový zápas našého týmu.

FK Slavia Orlová proti Lokomotiva Petrovice. Opět dostali šanci naší dorostenci, kteří se postupně zapojují do mužské kategorie.

FK Slavia - Lolomotiva Petrovice  4 : 1 (2:0)

S Dětmarovicema vítězně !!!
vloženo: 05.02.2022

V dalším zápase Zimního turnaje Slavie Orlová hostil náš tým souseda z nedalekých Dětmarovic. Soupeř s kterým jsme již asi 6 let nevýhrali ale prochází mohutnou hračskou  a funkcionářskou výměnou a do Orlové dorazilo napůl nové družstvo. Ani Slavisté nebyli kompletní. Absence 8 hráčů zakladního kádru ( Papuga, Derik, Šipula, Botur, Bajgar- zranění,  Nowinski, Kondziolka - pracovní povinnosti- a Jatangadzidisovi se v noci narodila dcera Ela...) však na hřišti nebyla moc znát, protože trenéři Divina a Věčorek opětovně šáhli po talentované kluky z dorostu a ti se jim oplatili výborným výkonem !!! Jména jako Dzuba, Slowik, Toman, nebo Motloch,se můžou za předpokladu, že kluci budou na sobě pracovat, brzy objevit i na soupisce mužů !  Ve vyrovnaném utkání, které však moc fotbalové krásy nepobralo jsme se dostali do vedení po brance navratílce Hrušky. V druhé půli poznamenané  neštastným zraněním Zacha se  krásném centru Dzuby prosadil Renta.Hosté v poslední minutě snížili Staškem.

další utkání turnaje hrajeme v sobotu 12.2 v 13:00 proti juniorce Vítkovic.

Sestava Buček- Věčorek, Buchvaldek, Malik, Hanusek, Zach, Maleňák,Slowik, Dzuba, Kadlíček, Hruška, Toman, Motloch, Renta

https://www.facebook.com/SlaviaOrlovaFK/?ref=pages_you_manage

 

 

Jarní část 2021 - 2022
vloženo: 02.02.2022

Bylo zveřejněno rozlosování jarní části 2021-22. V rozlosování jsou zohledněny změny pořadatelství. Nás se to týká čtyř soutěží a to:

SATUM Krajský přebor mužů

DASYN Krajská soutěž dorost sk. B

ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž st. žáci sk. B

ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž ml. žáci sk. B

Všechny fotbalové zápasy jarní části jsou vloženy v záložce našeho webu "Zápasy"

místopředseda Roman Owczarzy

https://www.facebook.com/SlaviaOrlovaFK

 

Přípravné utkání
vloženo: 22.01.2022

Včera se uskutečnilo přípravné utkání fotbalistů mužů FK Slavia Orlová proti týmu Vratimov, kterého jsem se společně zúčastnil s Bronislavem Schimkem. Trenér Roman Divina zapojil do zápasu hráče staršího dorostu, kteří jsou společně na zimním soustředění v Horní lomné. Byla to pro ně velká zkušenost, ale hlavně jsou to naši odchovanci, kteří dostávají možnost ukázat se ve vyšší lize.

Soustředění
vloženo: 19.01.2022

FK Slavia Orlová 

Dneska začalo pětidenní soustředění fotbalového klubu mužů v horském hotelu Excelsior v Horní lomné. Svěřenci trenéra Romana Diviny mají nabitý program, včetně přípravného pátečního utkání, které se odehraje v 17:30 hod. ve Vratimově.

Našim cílen je navázat na podzimní fotbalovou část a minimálně se udržet ve středu tabulky krajské přeboru, který hrajeme letošní sezónu. 

místopředseda Roman Owczarzy

https://www.facebook.com/SlaviaOrlovaFK