FK SLAVIA ORLOVÁ

FK Slavia Orlová - FC Koběřice  0:4 (0:2)  !

Po dvouměsiční přestávce do Orlové opětovně zavítalo družstvo Koběřic. Co se týče sestavy zaznamenali jsme u hostů 1 změnu  mezi hráči a nového trenéra . To v na orlovské soupisce bychom marně hledali Jatangadzidise ( utekl za penězi do Stonavy), a Rentu, který si lebedil ve wellnesu. Přišli však noví- Kadlíček, Hwedieh, nahradní brankář Walder, a hlavně jako Fénix z popela zmrtvychvstal Honza Vybíral, takže všichni doufali v repete květnových 4:1.  Jenže na trávniku to bylo úplně jinak. Hosté od prvních minut byli živějši, rychlejši, pohyblivějši - no prostě hráli v rytmu v lesoparku probihajicího Rocktherapy, což oproti menuetu, který předváděli svěřenci trenéra Diviny bylo donebevolající! Již v 6. minutě prošel pomalou obranou domácích Šimíček a bylo 0:1. Za patnáct minut  se k němu šťastně odrazil míč při závaru ve vápně a bylo 0:2. A když hned po přestávce hosté dvakrát potrestali tragickou orlovskou defenzivní hru a bylo vymalováno...Teprve až za tohoto stavu se trenéři Slavie odhodlali proměnit nefungující sestavu a od této chvíle se Slavisté začali budit. Jenže hosté již kontrolovali výstedek a co šlo na branku polapil jejich golmán.

Buček - Czaicki (60, Botur),Buchvaldek (67.Vybíral), Slowik, Kondziolka- Nowinski (60.Dzida), Maleňák, Zach, Kadlíček- Motloch (74. Hweidieh), Derik

 

V sobotu 05.08. 2023 hrajeme první domácí fotbalový zápas nové sezóny krajského přeboru.

Fotbalový zápas začíná v 17:00 hod.

V udírně budou pro Vás nachystané veškeré dobroty, tak se přijďte podívat a samozřejmě fandit našim klukům.

Fotbalový zápas můžete shlednout online na:

https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Fotbal/Soutez-Krajsky-prebor---Moravskoslezsky-kraj/Pohlavi-Muzi/Sezona-2023-2024/222571-FK-Slavia-Orlova-Lutyne-TJ-Sokol-Koberice.htm

Poslední přípravný zápas sehráli naší fotbaliste, proti výběru U19 1. FC Poruby. Hosté nějak nedokazovali, že hrajou 1 moravskou dorosteneckou ligu a tak slavisté si parádně zastříleli. Hattrickem se zaskvěl Stephen Osei Hwiedeh, kterého jsme získali z divizních Kozlovic na Hané.Další branky stříleli Niki Derik  2, Kuba  Motloch 2, a po jedné Marek Maleňák, Dominik Renta a Filip Kondziolka.

Příští sobotu už začináme krajský přebor, tak příijďte nás podpořit !!!!!

FK Slavia Orlová - FC Poruba U19
vloženo: 27.07.2023

V sobotu 29.7. v 10:00 hod. hrajeme přípravný zápas konečně doma s týmen FC Poruba U19, tak se příjďte podívat na fotbal.

V sobotu se odehrál již třetí přípravný fotbalový zápas v Darkovičkách. V první půli se hrál vyrovnaný fotbal, ale druhé části patřilo hřiště orlovským fotbalistům. Tým se pomalu sehrává i s novými kluky ze staršího dorostu, kteří budou hrát v nové sezóně krajského přeboru. Poslední fotbalový zápas se odehraje v sobotu 29.7. v 10:00 na domácí půdě proti FC Poruba U 19, tak přijďte kluky podpořit.

Dneska jsme odehráli druhý přípravný zápas v polském Hažlachu. Hrálo se na tři poločasy po 30. minutách. První dvě zkrácené třetiny byly vyrovnané, kde se fotbalový zápas pohyboval po třech brankách na každé straně. Ta poslední už byla většinou pod taktovkou Orlové. V brance si zachytal náš golman Tonda Buček, kterého vystřídal Patrik Walder, který v druhém zápase po Bohumíně pustil jednu branku. Hattrickem se ukázal Kuba Motloch, další dvě branky vstřelil Nikolas Derrik a jednou se trefil Vojta Kadlíček. Sedmý gol si dali kluci Hažlachu do své branky.

Další přípravný zápas se hraje v sobotu 22.7 v 10:00 hod. v Darkovičkách, tak pokud budete mít v sobotu čas, tak doražte fandit.

Hažlach - FK Slavia Orlová
vloženo: 18.07.2023

Ve středu 19.07.2023 hrajeme druhý přípravný fotbalový zápas v polském Hažlachu.

Fotbalový zápas začíná v 17:30 hod.

Přijďte nám fandit.

Adresa: Główna 37, 43-419 Hažlach, Polsko, GPS: 49.8050783N, 18.6585039E