FK SLAVIA ORLOVÁ

SATUM Krajský přebor mužů 2023/2024

05.08.2023 - 17:00 So 17:00 Slavia Orlová - Kobeřice 0 : 4
13.08.2023 - 17:00 Ne 17:00 Oldřišov - Slavia Orlová 1 : 2
19.08.2023 - 16:30 So 16:30 Slavia Orlová - Kravaře 4 : 0
26.08.2023 - 16:30 So 16:30 Háj ve Slezsku - Slavia Orlová 0 : 0
02.09.2023 - 16:00 So 16:00 Slavia Orlová - Pustá Polom 5 : 3
09.09.2023 - 16:00 So 16:00 Krásné Pole - Slavia Orlová 2 : 0
16.09.2023 - 15:30 So 15:30 Slavia Orlová - Vřesina 3 : 1
23.09.2023 - 15:30 So 15:30 Brušperk - Slavia Orlová 0 : 2
30.09.2023 - 15:00 So 15:00 Slavia Orlová - Petřvald na Moravě 2 : 4
07.10.2023 - 15:00 So 15:00 Heřmanice - Slavia Orlová 1 : 3
14.10.2023 - 15:00 So 15:00 Slavia Orlová - Dolní Benešov 3 : 1
21.10.2023 - 15:00 So 15:00 Jakubčovice - Slavia Orlová 2 : 0
28.10.2023 - 14:30 So 14:30 Slavia Orlová - Český Těšín 2 : 0
04.11.2023 - 14:30 So 14:30 Slavia Orlová - Dolní Datyně 4 : 2
11.11.2023 - 14:00 So 14:00 Stonava - Slavia Orlová 0 : 3
19.11.2023 - 14:00 Ne 14:00 Kobeřice - Slavia Orlová 1 : 0
16.03.2024 - 15:00 So 15:00 FK Slavia Orlová - Oldřišov 2 : 1
24.03.2024 - 15:00 Ne 15:00 Kravaře - FK Slavia Orlová 2 : 0
29.03.2024 - 15:30 15:30 FK Slavia Orlová - Háj ve Slezsku 3 : 2
07.04.2024 - 15:30 Ne 15:30 Pustá Polom - FK Slavia Orlová 3 : 2
13.04.2024 - 16:00 So 16:00 FK Slavia Orlová - Krásné Pole 5 : 3
21.04.2024 - 16:00 Ne 16:00 Vřesina - FK Slavia Orlová 1 : 1
27.04.2024 - 16:30 So 16:30 FK Slavia Orlová - Brušperk 2 : 1
04.05.2024 - 16:30 So 16:30 Petřvald na Moravě - FK Slavia Orlová 2 : 1
11.05.2024 - 17:00 So 17:00 FK Slavia Orlová - Heřmanice 2 : 3
18.05.2024 - 17:00 So 17:00 Dolní Benešov - FK Slavia Orlová 0 : 3
25.05.2024 - 17:00 So 17:00 FK Slavia Orlová - Jakubčovice 2 : 2
01.06.2024 - 10:15 So 10:15 Český Těšín - FK Slavia Orlová 0 : 2
05.06.2024 - 17:45 St 17:45 TJ Havířov - Dolní Datyně - FK Slavia Orlová 1 : 0
15.06.2024 - 17:00 So 17:00 FK Slavia Orlová - Stonava 4 : 2
TOP střelci a počet gólů aktuální soutěže a soupisky:
Renta (19), Zach (15), Tomáš (7), Kadlíček (4), Motloch (3), Nowinski (3), Botur (2), Herman (1), Lindner (1), Maleňák (1), Puchala (1),
TOP - žluté karty:
Renta (13), Nowinski (12), Buchvaldek (9), Botur (7), Kadlíček (7), Lindner (7), Motloch (6), Zach (6), Kondziolka (5), Tomáš (5), Herman (4), Maleňák (3), Slowik (3), Czaicki (1),

Zimní fotbalový turnaj o pohár starostky města Orlová 2024

27.01.2024 - 11:00 So 11:00 FK Baník Albrechtice - TJ Havířov - Dolní Datyně :
27.01.2024 - 13:00 So 13:00 FK Darkovičky - Victoria Hažlach :
27.01.2024 - 18:00 So 18:00 1. FC Poruba dorost - FK Slavia Orlová :
03.02.2024 - 09:00 So 09:00 FK Slavia Orlová - FK Baník Albrechtice :
03.02.2024 - 11:00 So 11:00 1. FC Poruba - Victoria Hažlach :
03.02.2024 - 13:00 So 13:00 TJ Havířov - Dolní Datyně - FK Darkovičky :
10.02.2024 - 09:00 So 09:00 FK Darkovičky - FK Baník Albrechtice :
10.02.2024 - 11:00 So 11:00 1. FC Poruba dorost - TJ Havířov - Dolní Datyně :
10.02.2024 - 13:00 So 13:00 Victoria Hažlach - FK Slavia Orlová :
17.02.2024 - 09:00 So 09:00 FK Slavia Orlová - FK Darkovičky :
17.02.2024 - 11:00 So 11:00 TJ Havířov - Dolní Datyně - Victoria Hažlach :
17.02.2024 - 13:00 So 13:00 FK Baník Albrechtice - 1. FC Poruba dorost :
24.02.2024 - 09:00 So 09:00 TJ Havířov - Dolní Datyně - FK Slavia Orlová :
24.02.2024 - 11:00 So 11:00 1. FC Poruba dorost - FK Darkovičky :
24.02.2024 - 13:00 So 13:00 FK Baník Albrechtice - Victoria Hažlach :

SATUM Krajský přebor mužů 2022/2023

06.08.2022 - 11:30 So 11:30 Český Těšín - Slavia Orlová 2 : 0
13.08.2022 - 17:00 So 17:00 Slavia Orlová - Jakubčovice 4 : 1
20.08.2022 - 16:30 So 16:30 Petřvald na Moravě - Slavia Orlová 0 : 3
24.08.2022 - 17:00 St 17:00 Řepiště - Slavia Orlová 4 : 2
27.08.2022 - 16:30 So 16:30 Slavia Orlová - Oldřišov 2 : 2
03.09.2022 - 16:00 So 16:00 Dolní Benešov - Slavia Orlová 3 : 2
10.09.2022 - 16:00 So 16:00 Slavia Orlová - Vratimov 1 : 4
17.09.2022 - 15:30 So 15:30 Dolní datyně - Slavia Orlová 3 : 1
24.09.2022 - 15:30 So 15:30 Slavia Orlová - Vřesina 3 : 0
08.10.2022 - 15:00 So 15:00 Slavia Orlová - Pustá Polom 7 : 1
16.10.2022 - 15:00 Ne 15:00 Koběřice - Slavia Orlová 1 : 0
22.10.2022 - 14:30 So 14:30 Slavia Orlová - Heřmanice 4 : 1
29.10.2022 - 14:30 So 14:30 Háj ve Slezsku - Slavia Orlová 1 : 1
05.11.2022 - 14:00 So 14:00 Slavia Orlová - Bolatice 6 : 0
12.11.2022 - 14:00 So 14:00 Slavia Orlová - Český Těšín 1 : 2
17.11.2022 - 10:30 Čt 10:30 Brušperk - Slavia Orlová 1 : 2
18.03.2023 - 15:00 So 15:00 Slavia Orlová - Řepiště 0 : 2
25.03.2023 - 15:00 So 15:00 Jakubčovice - Slavia Orlová 0 : 3
01.04.2023 - 15:30 So 15:30 Slavia Orlová - Petřvald na Moravě 0 : 6
09.04.2023 - 15:30 Ne 15:30 Oldřišov - Slavia Orlová 5 : 3
15.04.2023 - 16:00 So 16:00 Slavia Orlová - Dolní Benešov 1 : 2
22.04.2023 - 10:15 So 10:15 Vratimov - Slavia Orlová 2 : 2
29.04.2023 - 16:00 So 16:00 Slavia Orlová - Dolní Datyně 4 : 2
07.05.2023 - 16:30 Ne 16:30 Vřesina - Slavia Orlová 0 : 5
13.05.2023 - 16:30 So 16:30 Slavia Orlová - Brušperk 2 : 0
21.05.2023 - 17:00 Ne 17:00 Pustá Polom - Slavia Orlová 5 : 2
27.05.2023 - 17:00 So 17:00 Slavia Orlová - Kobeřice 4 : 1
03.06.2023 - 17:00 So 17:00 Heřmanice - Slavia Orlová 1 : 0
10.06.2023 - 17:00 So 17:00 Slavia Orlová - Háj ve Slezsku 2 : 0
18.06.2023 - 17:00 Ne 17:00 Bolatice - Slavia Orlová 2 : 6
TOP střelci a počet gólů aktuální soutěže a soupisky:
Renta (25), Kadlíček (23), Zach (7), Tomáš (3), Maleňák (2), Motloch (2), Nowinski (2), Botur (1), Slowik (1),
TOP - žluté karty:
Botur (5), Nowinski (5), Renta (5), Kadlíček (4), Maleňák (3), Zach (3), Kondziolka (2), Buček (1), Buchvaldek (1), Slowik (1), Tomáš (1), Věčorek (1),
TOP - červené karty:
Kadlíček (1),

Zimní fotbalový turnaj o pohár starostky města Orlová 2023

21.01.2023 - 09:00 So 09:00 Slavia Orlová - Dětmarovice 5 : 1
21.01.2023 - 11:00 So 11:00 Darkovičky - B. Orlová 5 : 2
21.01.2023 - 13:00 So 13:00 Hažlach - Rychvald 8 : 3
28.01.2023 - 09:00 So 09:00 Rychvald - B. Orlová 4 : 1
28.01.2023 - 11:00 So 11:00 Petřvald - Darkovičky 3 : 5
28.01.2023 - 13:00 So 13:00 Hažlach - Dětmarovice 9 : 1
04.02.2023 - 09:00 So 09:00 B. Orlová - Hažlach 4 : 3
04.02.2023 - 11:00 So 11:00 Dětmarovice - Darkovičky 2 : 6
04.02.2023 - 13:00 So 13:00 Slavia Orlová - Petřvald 2 : 2
11.02.2023 - 09:00 So 09:00 Dětmarovice - Rychvald 4 : 1
11.02.2023 - 11:00 So 11:00 Petřvald - Hažlach 6 : 2
11.02.2023 - 13:00 So 13:00 Slavia Orlová - Darkovičky 2 : 2
18.02.2023 - 09:00 So 09:00 Slavia Orlová - Hažlach 3 : 1
18.02.2023 - 11:00 So 11:00 Rychvald - Petřvald 0 : 5
18.02.2023 - 13:00 So 13:00 B. Orlová - Dětmarovice 4 : 4
25.02.2023 - 09:00 So 09:00 Petřvald - B. Orlová 6 : 3
25.02.2023 - 11:00 So 11:00 Slavia Orlová - Rychvald 8 : 2
25.02.2023 - 13:00 So 13:00 Darkovičky - Hažlach 3 : 0
04.03.2023 - 09:00 So 09:00 Rychvald - Darkovičky 1 : 5
04.03.2023 - 11:00 So 11:00 B. Orlová - Slavia Orlová 1 : 4
04.03.2023 - 13:00 So 13:00 Dětmarovice - Petřvald 0 : 16

SATUM Krajský přebor mužů 2021/2022

07.08.2021 - 17:00 So 17:00 Slavia Orlová - Petřvald n.M. 1 : 4
14.08.2021 - 17:00 So 17:00 Fulnek - Slavia Orlová 0 : 2
21.08.2021 - 16:30 So 16:30 Slavia Orlová - Český Těšín 2 : 1
25.08.2021 - 17:00 St 17:00 Háj - Slavia Orlová 1 : 1
29.08.2021 - 16:30 Ne 16:30 P.Polom - Slavia Orlová 1 : 0
04.09.2021 - 16:00 So 16:00 Slavia Orlová - Krnov 1 : 5
11.09.2021 - 16:00 So 16:00 Břidličná - Slavia Orlová 2 : 3
18.09.2021 - 15:30 So 15:30 Slavia Orlová - Brušperk 1 : 1
25.09.2021 - 15:30 So 15:30 Jakubčovice - Slavia Orlová 4 : 1
02.10.2021 - 15:00 So 15:00 Slavia Orlová - D.Datyně 3 : 2
10.10.2021 - 15:00 Ne 15:00 Kobeřice - Slavia Orlová 3 : 1
16.10.2021 - 14:30 So 14:30 Slavia Orlová - Oldřišov 4 : 2
23.10.2021 - 14:30 So 14:30 Petrovice - Slavia Orlová 0 : 5
30.10.2021 - 14:30 So 14:30 Čeladná - Slavia Orlová 1 : 5
06.11.2021 - 14:00 So 14:00 Slavia Orlová - Hlubina 0 : 4
13.11.2021 - 14:30 So 14:30 Slavia Orlová - Háj ve slezsku 2 : 0
19.03.2022 - 15:00 So 15:00 Hlubina - Slavia Orlová 1 : 3
26.03.2022 - 15:00 So 15:00 Petřvald na Moravě - Slavia Orlová 1 : 1
09.04.2022 - 15:30 So 15:30 Český Těšín - Slavia Orlová 1 : 0
16.04.2022 - 16:00 So 16:00 Slavia Orlová - Pustá Polom 0 : 2
24.04.2022 - 16:00 Ne 16:00 Krnov - Slavia Orlová 1 : 3
30.04.2022 - 16:30 So 16:30 Slavia Orlová - Břidličná 2 : 1
07.05.2022 - 16:30 So 16:30 Brušperk - Slavia Orlová 2 : 3
14.05.2022 - 16:30 So 16:30 Slavia Orlová - Jakubčovice 5 : 1
21.05.2022 - 16:30 So 16:30 Dolní Datyně - Slavia Orlová 2 : 2
28.05.2022 - 17:00 So 17:00 Slavia Orlová - Koběřice 2 : 1
05.06.2022 - 17:00 Ne 17:00 Oldřišov - Slavia Orlová 1 : 1
11.06.2022 - 17:00 So 17:00 Slavia Orlová - Lokomotiva Petrovice 2 : 0
15.06.2022 - 17:30 St 17:30 Slavia Orlová - Čeladná 8 : 1
TOP střelci a počet gólů aktuální soutěže a soupisky:
Kadlíček (19), Renta (16), Zach (12), Maleňák (2), Derik (1), Kondziolka (1), Věčorek (1),

Zimní turnaj mužů

29.01.2022 - 09:00 So 09:00 Slavia Orlová - Fučík 4 : 2
05.02.2022 - 13:00 So 13:00 Slavia Orlová - Dětmarovice 2 : 1
17.02.2022 - 17:30 Čt 17:30 Slavia Orlová - Petrovice 4 : 1
21.02.2022 - 18:00 Po 18:00 Slavia Orlová - Heřmanice 5 : 2
23.02.2022 - 17:30 St 17:30 Slavia Orlová - Bohumín 0 : 6
01.03.2022 - 17:30 Út 17:30 Vítkovice U-19 - Slavia Orlová 3 : 0
05.03.2022 - 09:00 So 09:00 Slavia Orlová - Darkovičky 3 : 1
12.03.2022 - 15:00 So 15:00 TJ Ludgeřovice - Slavia Orlová 1 : 3